3D mapa Nyantakara

Satelitní mapa Nyantakara

název bez diakritiky: Nyantakara
správní zařazení: Kayogoro, Makamba, Burundi, Afrika
zeměpisná poloha: 4° 11' 48" South, 30° 1' 17" East

Nyantakara a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NyantakaraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nyantakara. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nyantakara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kayogoro, Makamba, Burundi, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 11' 48" South, 30° 1' 17" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nyantakara v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nyantakara

Hotely Nyantakara: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nyantakara: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nyantakara, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nyantakara Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nyantakara. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nyantakara

3D mapa Nyantakara v Google Earth

satelitní 3D mapa Nyantakara, Burundi

3D mapa NyantakaraGoogle Earth – podívejte se na Nyantakara z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nyantakara dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nyantakara shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nyantakara, Burundi v Google Earth »

Letiště Nyantakara a okolí

Letiště ve městě Nyantakara a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nyantakara říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nyantakara (Burundi)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nyantakara a celou oblast Burundi. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nyantakara

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nyantakara: textový odkaz

satelitní mapu Nyantakara: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nyantakara

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nyantakara: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nyantakara: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nyantakara: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Vangrofta v oblasti Hedmark, Norsko
  2. Bingo v oblasti Equatoria, Súdán
  3. Sokp'o-dong v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  4. Ap Phu Thanh (3) v oblasti Phu Tan, An Giang, Vietnam
  5. Pine Terrace v oblasti Ouachita Parish, Louisiana, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.