3D mapa Abou Hidjelidj

Satelitní mapa Abou Hidjelidj

název bez diakritiky: Abou Hidjelidj
správní zařazení: Massenya, Chari-Baguimi, Čad, Afrika
zeměpisná poloha: 12° 13' 50" North, 15° 30' 53" East

Abou Hidjelidj a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Abou HidjelidjVítejte na stránce věnované satelitní mapě Abou Hidjelidj. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Abou Hidjelidj, administrativně je místo zařazeno do oblasti Massenya, Chari-Baguimi, Čad, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 12° 13' 50" North, 15° 30' 53" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Abou Hidjelidj v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Abou Hidjelidj

Hotely Abou Hidjelidj: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Abou Hidjelidj: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Abou Hidjelidj, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Abou Hidjelidj Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Abou Hidjelidj. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Abou Hidjelidj

3D mapa Abou Hidjelidj v Google Earth

satelitní 3D mapa Abou Hidjelidj, Čad

3D mapa Abou HidjelidjGoogle Earth – podívejte se na Abou Hidjelidj z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Abou Hidjelidj dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Abou Hidjelidj shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Abou Hidjelidj, Čad v Google Earth »

Letiště Abou Hidjelidj a okolí

Letiště ve městě Abou Hidjelidj a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Abou Hidjelidj říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Abou Hidjelidj (Čad)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Abou Hidjelidj a celou oblast Čad. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Abou Hidjelidj

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Abou Hidjelidj: textový odkaz

satelitní mapu Abou Hidjelidj: obrázkový odkaz

satelitní mapu Abou Hidjelidj

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Abou Hidjelidj: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Abou Hidjelidj: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Abou Hidjelidj: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lunca Lesului v oblasti Bistrita-Nasaud, Rumunsko
  2. Podkhozheye v oblasti Serebryano-Prudskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.