3D mapa Tsia

Satelitní mapa Tsia

název bez diakritiky: Tsia
správní zařazení: Lai, Tandjile, Čad, Afrika
zeměpisná poloha: 9° 14' 0" North, 16° 29' 0" East

Tsia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TsiaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tsia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tsia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lai, Tandjile, Čad, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 14' 0" North, 16° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tsia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tsia

Hotely Tsia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tsia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tsia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tsia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tsia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tsia

3D mapa Tsia v Google Earth

satelitní 3D mapa Tsia, Čad

3D mapa TsiaGoogle Earth – podívejte se na Tsia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tsia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tsia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tsia, Čad v Google Earth »

Letiště Tsia a okolí

Letiště ve městě Tsia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tsia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tsia (Čad)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tsia a celou oblast Čad. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tsia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tsia: textový odkaz

satelitní mapu Tsia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tsia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tsia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tsia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tsia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wotariri v oblasti Manokwari, Irian Jaya, Indonésie
  2. Kozielsko v oblasti Wagrowiec, Wielkopolskie, Polsko
  3. Muhammad Rangai v oblasti Thatta, Sind, Pákistán
  4. Bonners Ferry v oblasti Boundary County, Idaho, Spojené státy americké
  5. Nan Hoa v oblasti Na Ri, Bac Thai, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.