3D mapa Horní Žďár

Satelitní mapa Horní Žďár

název bez diakritiky: Horni Zd'ar
správní zařazení: Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 7' 0" North, 15° 0' 0" East

Horní Žďár a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Horni Zd'arVítejte na stránce věnované satelitní mapě Horní Žďár. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Horni Zd'ar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 7' 0" North, 15° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Horní Žďár v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Horní Žďár

Hotely Horní Žďár: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Horní Žďár: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Horní Žďár, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Horní Žďár Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Horní Žďár. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Horní Žďár

3D mapa Horní Žďár v Google Earth

satelitní 3D mapa Horní Žďár, Česká republika

3D mapa Horní ŽďárGoogle Earth – podívejte se na Horní Žďár z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Horní Žďár dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Horní Žďár shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Horní Žďár, Česká republika v Google Earth »

Letiště Horní Žďár a okolí

Letiště ve městě Horní Žďár a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Horní Žďár říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Horní Žďár (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Horní Žďár a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Horní Žďár

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Horní Žďár: textový odkaz

satelitní mapu Horní Žďár: obrázkový odkaz

satelitní mapu Horní Žďár

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Horní Žďár: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Horní Žďár: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Horní Žďár: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kani Shah Qoli v oblasti Bakhtaran, Írán
  2. Kharavan-e Pa'in v oblasti Horasan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.