3D mapa Stará Lípa

Satelitní mapa Stará Lípa

název bez diakritiky: Stara Lipa
správní zařazení: Česká Lípa, Liberecký kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 41' 0" North, 14° 33' 0" East

Stará Lípa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Stara LipaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Stará Lípa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Stara Lipa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Česká Lípa, Liberecký kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 41' 0" North, 14° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Stará Lípa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Stará Lípa

Hotely Stará Lípa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Stará Lípa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Stará Lípa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Stará Lípa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Stará Lípa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Stará Lípa

3D mapa Stará Lípa v Google Earth

satelitní 3D mapa Stará Lípa, Česká republika

3D mapa Stará LípaGoogle Earth – podívejte se na Stará Lípa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Stará Lípa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Stará Lípa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Stará Lípa, Česká republika v Google Earth »

Letiště Stará Lípa a okolí

Letiště ve městě Stará Lípa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Stará Lípa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Stará Lípa (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Stará Lípa a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Stará Lípa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Stará Lípa: textový odkaz

satelitní mapu Stará Lípa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Stará Lípa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Stará Lípa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Stará Lípa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Stará Lípa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gobindapur v oblasti Rajbari Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Corcullin v oblasti Mayo, West, Irsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.