3D mapa Chořelice

Satelitní mapa Chořelice

název bez diakritiky: Chorelice
správní zařazení: Olomouc, Olomoucký kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 41' 0" North, 17° 5' 0" East

Chořelice a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChoreliceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chořelice. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chorelice, administrativně je místo zařazeno do oblasti Olomouc, Olomoucký kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 41' 0" North, 17° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chořelice v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chořelice

Hotely Chořelice: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chořelice: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chořelice, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chořelice Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chořelice. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chořelice

3D mapa Chořelice v Google Earth

satelitní 3D mapa Chořelice, Česká republika

3D mapa ChořeliceGoogle Earth – podívejte se na Chořelice z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chořelice dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chořelice shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chořelice, Česká republika v Google Earth »

Letiště Chořelice a okolí

Letiště ve městě Chořelice a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chořelice říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chořelice (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chořelice a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chořelice

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chořelice: textový odkaz

satelitní mapu Chořelice: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chořelice

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chořelice: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chořelice: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chořelice: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kani v oblasti Attok, Punjab, Pákistán
  2. Gomondo v oblasti Chibabava, Sofala, Mozambik
  3. Nafarkandi v oblasti Chuadanga Zl, Khulna Div, Bangladéš
  4. Ban Sida v oblasti Yala, Southern, Thajsko
  5. Mera v oblasti Argungu, Kebbi, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.