3D mapa Nové Jesenčany

Satelitní mapa Nové Jesenčany

název bez diakritiky: Nove Jesencany
správní zařazení: Pardubice, Pardubický kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 1' 0" North, 15° 46' 0" East

Nové Jesenčany a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nove JesencanyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nové Jesenčany. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nove Jesencany, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pardubice, Pardubický kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 1' 0" North, 15° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nové Jesenčany v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nové Jesenčany

Hotely Nové Jesenčany: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nové Jesenčany: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nové Jesenčany, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nové Jesenčany Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nové Jesenčany. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nové Jesenčany

3D mapa Nové Jesenčany v Google Earth

satelitní 3D mapa Nové Jesenčany, Česká republika

3D mapa Nové JesenčanyGoogle Earth – podívejte se na Nové Jesenčany z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nové Jesenčany dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nové Jesenčany shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nové Jesenčany, Česká republika v Google Earth »

Letiště Nové Jesenčany a okolí

Letiště ve městě Nové Jesenčany a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nové Jesenčany říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nové Jesenčany (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nové Jesenčany a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nové Jesenčany

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nové Jesenčany: textový odkaz

satelitní mapu Nové Jesenčany: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nové Jesenčany

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nové Jesenčany: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nové Jesenčany: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nové Jesenčany: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Khi Lek Luang (1) v oblasti Chiang Mai, Northern, Thajsko
  2. Ribas de Campos v oblasti Palencia, Castilla y Leon, Španělsko
  3. Tal v oblasti Ravensburg, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo
  4. Trstenik v oblasti Kranj, Slovinsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.