3D mapa Starý Dvor

Satelitní mapa Starý Dvor

název bez diakritiky: Stary Dvor
správní zařazení: Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 48° 14' 0" North, 16° 59' 0" East

Starý Dvor a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Stary DvorVítejte na stránce věnované satelitní mapě Starý Dvor. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Stary Dvor, administrativně je místo zařazeno do oblasti Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 48° 14' 0" North, 16° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Starý Dvor v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Starý Dvor

Hotely Starý Dvor: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Starý Dvor: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Starý Dvor, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Starý Dvor Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Starý Dvor. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Starý Dvor

3D mapa Starý Dvor v Google Earth

satelitní 3D mapa Starý Dvor, Česká republika

3D mapa Starý DvorGoogle Earth – podívejte se na Starý Dvor z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Starý Dvor dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Starý Dvor shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Starý Dvor, Česká republika v Google Earth »

Letiště Starý Dvor a okolí

Letiště ve městě Starý Dvor a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Starý Dvor říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Starý Dvor (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Starý Dvor a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Starý Dvor

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Starý Dvor: textový odkaz

satelitní mapu Starý Dvor: obrázkový odkaz

satelitní mapu Starý Dvor

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Starý Dvor: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Starý Dvor: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Starý Dvor: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kaloba v oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Guncarik v oblasti Hakkari, Turecko
  3. Riesel v oblasti McLennan County, Texas, Spojené státy americké
  4. Bay View Park v oblasti Sussex County, Delaware, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.