3D mapa Křovice

Satelitní mapa Křovice

název bez diakritiky: Krovice
správní zařazení: Kladno, Středočeský kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 50° 17' 0" North, 14° 9' 0" East

Křovice a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KroviceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Křovice. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krovice, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kladno, Středočeský kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 17' 0" North, 14° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Křovice v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Křovice

Hotely Křovice: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Křovice: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Křovice, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Křovice Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Křovice. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Křovice

3D mapa Křovice v Google Earth

satelitní 3D mapa Křovice, Česká republika

3D mapa KřoviceGoogle Earth – podívejte se na Křovice z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Křovice dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Křovice shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Křovice, Česká republika v Google Earth »

Letiště Křovice a okolí

Letiště ve městě Křovice a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Křovice říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Křovice (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Křovice a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Křovice

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Křovice: textový odkaz

satelitní mapu Křovice: obrázkový odkaz

satelitní mapu Křovice

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Křovice: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Křovice: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Křovice: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bava v oblasti Samarkand, Uzbekistán
  2. Khwarai v oblasti Loralai, Baluchistan, Pákistán
  3. La Rosa v oblasti Silca, Olancho, Honduras
  4. Chaspi v oblasti Carabaya, Puno, Peru
  5. Virani v oblasti Horasan, Írán
  6. Samui v oblasti Kyonggi-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.