3D mapa Menčice

Satelitní mapa Menčice

název bez diakritiky: Mencice
správní zařazení: Praha-východ, Středočeský kraj, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 57' 0" North, 14° 42' 0" East

Menčice a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MenciceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Menčice. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mencice, administrativně je místo zařazeno do oblasti Praha-východ, Středočeský kraj, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 57' 0" North, 14° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Menčice v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Menčice

Hotely Menčice: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Menčice: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Menčice, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Menčice Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Menčice. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Menčice

3D mapa Menčice v Google Earth

satelitní 3D mapa Menčice, Česká republika

3D mapa MenčiceGoogle Earth – podívejte se na Menčice z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Menčice dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Menčice shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Menčice, Česká republika v Google Earth »

Letiště Menčice a okolí

Letiště ve městě Menčice a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Menčice říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Menčice (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Menčice a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Menčice

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Menčice: textový odkaz

satelitní mapu Menčice: obrázkový odkaz

satelitní mapu Menčice

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Menčice: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Menčice: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Menčice: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shahr-e 'Abbas v oblasti Kerman, Írán
  2. San Antonio v oblasti Iruya, Salta, Argentina
  3. Canada de la Muerte v oblasti Irapuato, Guanajuato, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.