3D mapa Jihlava

Satelitní mapa Jihlava

název bez diakritiky: Jihlava
správní zařazení: Jihlava, Vysočina, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 24' 0" North, 15° 35' 0" East

Jihlava a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JihlavaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jihlava. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jihlava, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jihlava, Vysočina, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 24' 0" North, 15° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jihlava v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jihlava

Hotely Jihlava: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jihlava: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jihlava, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jihlava Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jihlava. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Jihlava

3D mapa Jihlava v Google Earth

satelitní 3D mapa Jihlava, Česká republika

3D mapa JihlavaGoogle Earth – podívejte se na Jihlava z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jihlava dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jihlava shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jihlava, Česká republika v Google Earth »

Letiště Jihlava a okolí

Letiště ve městě Jihlava a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jihlava říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jihlava (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jihlava a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jihlava

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jihlava: textový odkaz

satelitní mapu Jihlava: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jihlava

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jihlava: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jihlava: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jihlava: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Machaakha v oblasti Tsabong, Western Region, Botswana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.