3D mapa Dědice

Satelitní mapa Dědice

název bez diakritiky: Dedice
správní zařazení: Třebíč, Vysočina, Česká republika, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 2' 0" North, 15° 44' 0" East

Dědice a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DediceVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dědice. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dedice, administrativně je místo zařazeno do oblasti Třebíč, Vysočina, Česká republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 2' 0" North, 15° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dědice v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dědice

Hotely Dědice: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dědice: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dědice, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dědice Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dědice. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dědice

3D mapa Dědice v Google Earth

satelitní 3D mapa Dědice, Česká republika

3D mapa DědiceGoogle Earth – podívejte se na Dědice z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dědice dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dědice shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dědice, Česká republika v Google Earth »

Letiště Dědice a okolí

Letiště ve městě Dědice a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dědice říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dědice (Česká republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dědice a celou oblast Česká republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dědice

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dědice: textový odkaz

satelitní mapu Dědice: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dědice

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dědice: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dědice: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dědice: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Santa Lucia v oblasti Champoton, Campeche, Mexiko
  2. Ektarpur v oblasti Jhenaidaha Zl, Khulna Div, Bangladéš
  3. Kingimbi v oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.