3D mapa Sagrada Familia

Satelitní mapa Sagrada Familia

název bez diakritiky: Sagrada Familia
správní zařazení: Rauco, Curico, Chile, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 35° 0' 0" South, 71° 23' 0" West

Sagrada Familia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sagrada FamiliaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sagrada Familia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sagrada Familia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rauco, Curico, Chile, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 0' 0" South, 71° 23' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sagrada Familia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sagrada Familia

Hotely Sagrada Familia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sagrada Familia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sagrada Familia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sagrada Familia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sagrada Familia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sagrada Familia

3D mapa Sagrada Familia v Google Earth

satelitní 3D mapa Sagrada Familia, Chile

3D mapa Sagrada FamiliaGoogle Earth – podívejte se na Sagrada Familia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sagrada Familia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sagrada Familia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sagrada Familia, Chile v Google Earth »

Letiště Sagrada Familia a okolí

Letiště ve městě Sagrada Familia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sagrada Familia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sagrada Familia (Chile)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sagrada Familia a celou oblast Chile. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sagrada Familia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sagrada Familia: textový odkaz

satelitní mapu Sagrada Familia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sagrada Familia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sagrada Familia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sagrada Familia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sagrada Familia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Salehji Wand v oblasti Sanghar, Sind, Pákistán
  2. Tarasovka v oblasti Donetska, Ukrajina
  3. Dingjiagang v oblasti Changde, Hunan, Čína
  4. Khunik-e Bala v oblasti Horasan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.