3D mapa Parque Sauzalito

Satelitní mapa Parque Sauzalito

název bez diakritiky: Parque Sauzalito
správní zařazení: Vina del Mar, Valparaiso, Chile, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 33° 1' 0" South, 71° 33' 0" West

Parque Sauzalito a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Parque SauzalitoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Parque Sauzalito. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Parque Sauzalito, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vina del Mar, Valparaiso, Chile, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 1' 0" South, 71° 33' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Parque Sauzalito v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Parque Sauzalito

Hotely Parque Sauzalito: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Parque Sauzalito: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Parque Sauzalito, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Parque Sauzalito Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Parque Sauzalito. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Parque Sauzalito

3D mapa Parque Sauzalito v Google Earth

satelitní 3D mapa Parque Sauzalito, Chile

3D mapa Parque SauzalitoGoogle Earth – podívejte se na Parque Sauzalito z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Parque Sauzalito dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Parque Sauzalito shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Parque Sauzalito, Chile v Google Earth »

Letiště Parque Sauzalito a okolí

Letiště ve městě Parque Sauzalito a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Parque Sauzalito říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Parque Sauzalito (Chile)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Parque Sauzalito a celou oblast Chile. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Parque Sauzalito

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Parque Sauzalito: textový odkaz

satelitní mapu Parque Sauzalito: obrázkový odkaz

satelitní mapu Parque Sauzalito

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Parque Sauzalito: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Parque Sauzalito: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Parque Sauzalito: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Longhui v oblasti Xinfeng, Jiangxi, Čína
  2. Jinarjiq v oblasti Lattakia (Al Ladhiqiyah, Sýrie
  3. Wasi v oblasti Bali, Taraba, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.