3D mapa Kaštel Stari

Satelitní mapa Kaštel Stari

název bez diakritiky: Kastel Stari
správní zařazení: Chorvatsko, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 33' 0" North, 16° 21' 0" East

Kaštel Stari a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kastel StariVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kaštel Stari. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kastel Stari, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chorvatsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 33' 0" North, 16° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kaštel Stari v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kaštel Stari

Hotely Kaštel Stari: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kaštel Stari: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kaštel Stari, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kaštel Stari Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kaštel Stari. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kaštel Stari

3D mapa Kaštel Stari v Google Earth

satelitní 3D mapa Kaštel Stari, Chorvatsko

3D mapa Kaštel StariGoogle Earth – podívejte se na Kaštel Stari z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kaštel Stari dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kaštel Stari shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kaštel Stari, Chorvatsko v Google Earth »

Letiště Kaštel Stari a okolí

Letiště ve městě Kaštel Stari a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kaštel Stari říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kaštel Stari (Chorvatsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kaštel Stari a celou oblast Chorvatsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kaštel Stari

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kaštel Stari: textový odkaz

satelitní mapu Kaštel Stari: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kaštel Stari

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kaštel Stari: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kaštel Stari: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kaštel Stari: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chengzitan v oblasti Xinjin, Liaoning, Čína
  2. Corni v oblasti Suceava, Rumunsko
  3. Qianwan v oblasti Yingshan, Hubei, Čína
  4. Zamoste v oblasti Rezeknes, Lotyšsko
  5. Houzhang v oblasti Shouning, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.