3D mapa Slatine

Satelitní mapa Slatine

název bez diakritiky: Slatine
správní zařazení: Split-Dalmatija, Chorvatsko, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 29' 58" North, 16° 20' 0" East

Slatine a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SlatineVítejte na stránce věnované satelitní mapě Slatine. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Slatine, administrativně je místo zařazeno do oblasti Split-Dalmatija, Chorvatsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 29' 58" North, 16° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Slatine v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Slatine

Hotely Slatine: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Slatine: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Slatine, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Slatine Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Slatine. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Slatine

3D mapa Slatine v Google Earth

satelitní 3D mapa Slatine, Chorvatsko

3D mapa SlatineGoogle Earth – podívejte se na Slatine z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Slatine dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Slatine shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Slatine, Chorvatsko v Google Earth »

Letiště Slatine a okolí

Letiště ve městě Slatine a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Slatine říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Slatine (Chorvatsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Slatine a celou oblast Chorvatsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Slatine

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Slatine: textový odkaz

satelitní mapu Slatine: obrázkový odkaz

satelitní mapu Slatine

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Slatine: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Slatine: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Slatine: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sokp'o-ri v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  2. dherian v oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Indie
  3. Gathugu v oblasti Central, Keňa
  4. Andampy v oblasti Marovoay, Mahajanga, Madagaskar
  5. Motous v oblasti Zuevskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko
  6. El Portillo v oblasti Morolica, Choluteca, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.