3D mapa Ždrelac

Satelitní mapa Ždrelac

název bez diakritiky: Zdrelac
správní zařazení: Zadar-Knin, Chorvatsko, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 0' 49" North, 15° 16' 9" East

Ždrelac a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ZdrelacVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ždrelac. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Zdrelac, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zadar-Knin, Chorvatsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 0' 49" North, 15° 16' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ždrelac v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ždrelac

Hotely Ždrelac: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ždrelac: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ždrelac, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ždrelac Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ždrelac. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ždrelac

3D mapa Ždrelac v Google Earth

satelitní 3D mapa Ždrelac, Chorvatsko

3D mapa ŽdrelacGoogle Earth – podívejte se na Ždrelac z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ždrelac dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ždrelac shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ždrelac, Chorvatsko v Google Earth »

Letiště Ždrelac a okolí

Letiště ve městě Ždrelac a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ždrelac říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ždrelac (Chorvatsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ždrelac a celou oblast Chorvatsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ždrelac

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ždrelac: textový odkaz

satelitní mapu Ždrelac: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ždrelac

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ždrelac: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ždrelac: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ždrelac: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ciruelo v oblasti Dist. Miahuatlan, Oaxaca, Mexiko
  2. Changchayuan v oblasti Linhai, Zhejiang, Čína
  3. Tangadpalli v oblasti Rangareddi, Andhra Pradesh, Indie
  4. Rincon v oblasti Mulege, Baja California Sur, Mexiko
  5. Peyima v oblasti Kono, Eastern, Sierra Leone
  6. Daan v oblasti Bataan, Region 3, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.