3D mapa Chaohu

Satelitní mapa Chaohu

název bez diakritiky: Chaohu
správní zařazení: Chao Xian, Anhui, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 31° 36' 0" North, 117° 52' 0" East

Chaohu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChaohuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chaohu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chaohu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chao Xian, Anhui, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 36' 0" North, 117° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chaohu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chaohu

Hotely Chaohu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chaohu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chaohu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chaohu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chaohu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chaohu

3D mapa Chaohu v Google Earth

satelitní 3D mapa Chaohu, Čína

3D mapa ChaohuGoogle Earth – podívejte se na Chaohu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chaohu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chaohu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chaohu, Čína v Google Earth »

Letiště Chaohu a okolí

Letiště ve městě Chaohu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chaohu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chaohu (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chaohu a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chaohu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chaohu: textový odkaz

satelitní mapu Chaohu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chaohu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chaohu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chaohu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chaohu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kahori v oblasti Gwadar, Baluchistan, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.