3D mapa Ershipu

Satelitní mapa Ershipu

název bez diakritiky: Ershipu
správní zařazení: Hefei Shiqu, Anhui, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 31° 51' 0" North, 117° 22' 0" East

Ershipu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ErshipuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ershipu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ershipu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hefei Shiqu, Anhui, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 51' 0" North, 117° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ershipu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ershipu

Hotely Ershipu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ershipu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ershipu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ershipu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ershipu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ershipu

3D mapa Ershipu v Google Earth

satelitní 3D mapa Ershipu, Čína

3D mapa ErshipuGoogle Earth – podívejte se na Ershipu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ershipu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ershipu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ershipu, Čína v Google Earth »

Letiště Ershipu a okolí

Letiště ve městě Ershipu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ershipu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ershipu (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ershipu a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ershipu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ershipu: textový odkaz

satelitní mapu Ershipu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ershipu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ershipu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ershipu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ershipu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Thung Phai Ling v oblasti Nakhon Pathom, Central, Thajsko
  2. Tangjiangjia v oblasti Shuangpai, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.