3D mapa Yicunji

Satelitní mapa Yicunji

název bez diakritiky: Yicunji
správní zařazení: Mengcheng, Anhui, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 33° 12' 0" North, 116° 45' 0" East

Yicunji a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa YicunjiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yicunji. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yicunji, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mengcheng, Anhui, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 12' 0" North, 116° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yicunji v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yicunji

Hotely Yicunji: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yicunji: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yicunji, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yicunji Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yicunji. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yicunji

3D mapa Yicunji v Google Earth

satelitní 3D mapa Yicunji, Čína

3D mapa YicunjiGoogle Earth – podívejte se na Yicunji z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yicunji dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yicunji shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yicunji, Čína v Google Earth »

Letiště Yicunji a okolí

Letiště ve městě Yicunji a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yicunji říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yicunji (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yicunji a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yicunji

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yicunji: textový odkaz

satelitní mapu Yicunji: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yicunji

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yicunji: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yicunji: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yicunji: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Muong Hung v oblasti Song Ma, Son La, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.