3D mapa Beijing

Satelitní mapa Beijing

název bez diakritiky: Beijing
správní zařazení: Beijing Shiqu, Beijing, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 39° 55' 44" North, 116° 23' 18" East

Beijing a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BeijingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Beijing. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Beijing, administrativně je místo zařazeno do oblasti Beijing Shiqu, Beijing, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 55' 44" North, 116° 23' 18" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Beijing v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Beijing

Hotely Beijing: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Beijing: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Beijing, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Beijing Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Beijing. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Beijing

3D mapa Beijing v Google Earth

satelitní 3D mapa Beijing, Čína

3D mapa BeijingGoogle Earth – podívejte se na Beijing z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Beijing dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Beijing shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Beijing, Čína v Google Earth »

Letiště Beijing a okolí

Letiště ve městě Beijing a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Beijing říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Beijing (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Beijing a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Beijing

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Beijing: textový odkaz

satelitní mapu Beijing: obrázkový odkaz

satelitní mapu Beijing

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Beijing: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Beijing: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Beijing: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hofgeest v oblasti Noord-Holland, Nizozemí
  2. Tinghkam v oblasti Momauk, Kachin, Barma
  3. Ovchevo v oblasti Kardzali, Bulharsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.