3D mapa Beibei

Satelitní mapa Beibei

název bez diakritiky: Beibei
správní zařazení: Ba Xian, Chongqing, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 29° 49' 32" North, 106° 26' 2" East

Beibei a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BeibeiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Beibei. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Beibei, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ba Xian, Chongqing, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 49' 32" North, 106° 26' 2" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Beibei v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Beibei

Hotely Beibei: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Beibei: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Beibei, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Beibei Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Beibei. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Beibei

3D mapa Beibei v Google Earth

satelitní 3D mapa Beibei, Čína

3D mapa BeibeiGoogle Earth – podívejte se na Beibei z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Beibei dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Beibei shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Beibei, Čína v Google Earth »

Letiště Beibei a okolí

Letiště ve městě Beibei a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Beibei říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Beibei (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Beibei a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Beibei

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Beibei: textový odkaz

satelitní mapu Beibei: obrázkový odkaz

satelitní mapu Beibei

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Beibei: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Beibei: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Beibei: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Terrace (historical) v oblasti Colquitt County, Georgia, Spojené státy americké
  2. Mortimer Common v oblasti Hampshire County, South East, England, Velká Británie
  3. Horsaryd v oblasti Karlskrona Kommun, Blekinge Lan, Švédsko
  4. Yolustu v oblasti Izmir, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.