3D mapa Jiaoshiba

Satelitní mapa Jiaoshiba

název bez diakritiky: Jiaoshiba
správní zařazení: Wulong, Chongqing, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 29° 42' 0" North, 107° 36' 0" East

Jiaoshiba a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa JiaoshibaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Jiaoshiba. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Jiaoshiba, administrativně je místo zařazeno do oblasti Wulong, Chongqing, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 42' 0" North, 107° 36' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Jiaoshiba v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Jiaoshiba

Hotely Jiaoshiba: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Jiaoshiba: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Jiaoshiba, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Jiaoshiba Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Jiaoshiba. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Jiaoshiba

3D mapa Jiaoshiba v Google Earth

satelitní 3D mapa Jiaoshiba, Čína

3D mapa JiaoshibaGoogle Earth – podívejte se na Jiaoshiba z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Jiaoshiba dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Jiaoshiba shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Jiaoshiba, Čína v Google Earth »

Letiště Jiaoshiba a okolí

Letiště ve městě Jiaoshiba a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Jiaoshiba říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Jiaoshiba (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Jiaoshiba a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Jiaoshiba

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Jiaoshiba: textový odkaz

satelitní mapu Jiaoshiba: obrázkový odkaz

satelitní mapu Jiaoshiba

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Jiaoshiba: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Jiaoshiba: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Jiaoshiba: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Al Marbak v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  2. Kuchelapy v oblasti Orichevskiy rayon, Kirovskaya Oblast, Rusko
  3. Goth Dital Khaskheli v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.