3D mapa Wangu

Satelitní mapa Wangu

název bez diakritiky: Wangu
správní zařazení: Yongchuan, Chongqing, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 29° 40' 55" North, 105° 56' 13" East

Wangu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa WanguVítejte na stránce věnované satelitní mapě Wangu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Wangu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yongchuan, Chongqing, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 29° 40' 55" North, 105° 56' 13" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Wangu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Wangu

Hotely Wangu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Wangu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Wangu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Wangu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Wangu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Wangu

3D mapa Wangu v Google Earth

satelitní 3D mapa Wangu, Čína

3D mapa WanguGoogle Earth – podívejte se na Wangu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Wangu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Wangu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Wangu, Čína v Google Earth »

Letiště Wangu a okolí

Letiště ve městě Wangu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Wangu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Wangu (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Wangu a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Wangu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Wangu: textový odkaz

satelitní mapu Wangu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Wangu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Wangu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Wangu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Wangu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rockland v oblasti New Haven County, Connecticut, Spojené státy americké
  2. Ismu al `Arus v oblasti Al Minya (Menia), Upper Egypt, Egypt
  3. `Abd al Fahd v oblasti Babil, Irák
  4. Santa Marta v oblasti Chamusca, Leziria do Tejo, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.