3D mapa Xiajing

Satelitní mapa Xiajing

název bez diakritiky: Xiajing
správní zařazení: Bolou, Guangdong, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 23° 18' 8" North, 114° 16' 30" East

Xiajing a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa XiajingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xiajing. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xiajing, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bolou, Guangdong, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 18' 8" North, 114° 16' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xiajing v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xiajing

Hotely Xiajing: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xiajing: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xiajing, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xiajing Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xiajing. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xiajing

3D mapa Xiajing v Google Earth

satelitní 3D mapa Xiajing, Čína

3D mapa XiajingGoogle Earth – podívejte se na Xiajing z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xiajing dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xiajing shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xiajing, Čína v Google Earth »

Letiště Xiajing a okolí

Letiště ve městě Xiajing a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xiajing říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xiajing (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xiajing a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xiajing

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xiajing: textový odkaz

satelitní mapu Xiajing: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xiajing

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xiajing: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xiajing: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xiajing: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Drandarite v oblasti Gabrovo, Bulharsko
  2. Muhammad Ibrahim v oblasti Baghdad, Irák
  3. Ojo de Agua v oblasti Nopala de Villagran, Hidalgo, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.