3D mapa Nancun

Satelitní mapa Nancun

název bez diakritiky: Nancun
správní zařazení: Panyu, Guangdong, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 23° 0' 42" North, 113° 23' 1" East

Nancun a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NancunVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nancun. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nancun, administrativně je místo zařazeno do oblasti Panyu, Guangdong, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 0' 42" North, 113° 23' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nancun v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nancun

Hotely Nancun: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nancun: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nancun, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nancun Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nancun. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nancun

3D mapa Nancun v Google Earth

satelitní 3D mapa Nancun, Čína

3D mapa NancunGoogle Earth – podívejte se na Nancun z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nancun dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nancun shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nancun, Čína v Google Earth »

Letiště Nancun a okolí

Letiště ve městě Nancun a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nancun říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nancun (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nancun a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nancun

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nancun: textový odkaz

satelitní mapu Nancun: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nancun

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nancun: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nancun: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nancun: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tarasikha v oblasti Palekhskiy rayon, Ivanovskaya Oblast, Rusko
  2. La Victoria v oblasti Soledad, Paraiso, Honduras
  3. Papenveer v oblasti Zuid-Holland, Nizozemí

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.