3D mapa Shiwan

Satelitní mapa Shiwan

název bez diakritiky: Shiwan
správní zařazení: Shunde, Guangdong, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 23° 0' 0" North, 113° 5' 6" East

Shiwan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShiwanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shiwan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shiwan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shunde, Guangdong, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 23° 0' 0" North, 113° 5' 6" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shiwan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shiwan

Hotely Shiwan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shiwan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shiwan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shiwan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shiwan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shiwan

3D mapa Shiwan v Google Earth

satelitní 3D mapa Shiwan, Čína

3D mapa ShiwanGoogle Earth – podívejte se na Shiwan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shiwan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shiwan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shiwan, Čína v Google Earth »

Letiště Shiwan a okolí

Letiště ve městě Shiwan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shiwan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shiwan (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shiwan a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shiwan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shiwan: textový odkaz

satelitní mapu Shiwan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shiwan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shiwan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shiwan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shiwan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Douar el Klib v oblasti Tiaret, Alžírsko
  2. Bu Ban v oblasti Bu Dang, Song Be, Vietnam
  3. Lorau v oblasti Bihor, Rumunsko
  4. Chak Bhangirpara v oblasti Rajshahi Zl, Rajshahi Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.