3D mapa Heping

Satelitní mapa Heping

název bez diakritiky: Heping
správní zařazení: Lingui, Guangxi, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 25° 43' 37" North, 110° 3' 43" East

Heping a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HepingVítejte na stránce věnované satelitní mapě Heping. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Heping, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lingui, Guangxi, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 43' 37" North, 110° 3' 43" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Heping v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Heping

Hotely Heping: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Heping: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Heping, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Heping Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Heping. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Heping

3D mapa Heping v Google Earth

satelitní 3D mapa Heping, Čína

3D mapa HepingGoogle Earth – podívejte se na Heping z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Heping dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Heping shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Heping, Čína v Google Earth »

Letiště Heping a okolí

Letiště ve městě Heping a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Heping říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Heping (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Heping a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Heping

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Heping: textový odkaz

satelitní mapu Heping: obrázkový odkaz

satelitní mapu Heping

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Heping: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Heping: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Heping: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chave Arpard v oblasti Pres Epitacio, Sao Paulo, Brazílie
  2. Castiglion Fibocchi v oblasti Arezzo, Toscana, Itálie
  3. Ortakoy v oblasti Bingol, Turecko
  4. Mateus Enisse v oblasti Inharrime, Inhambane, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.