3D mapa Baisha

Satelitní mapa Baisha

název bez diakritiky: Baisha
správní zařazení: Lipu, Guangxi, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 24° 50' 0" North, 110° 25' 0" East

Baisha a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BaishaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Baisha. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Baisha, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lipu, Guangxi, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 50' 0" North, 110° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Baisha v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Baisha

Hotely Baisha: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Baisha: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Baisha, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Baisha Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Baisha. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Baisha

3D mapa Baisha v Google Earth

satelitní 3D mapa Baisha, Čína

3D mapa BaishaGoogle Earth – podívejte se na Baisha z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Baisha dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Baisha shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Baisha, Čína v Google Earth »

Letiště Baisha a okolí

Letiště ve městě Baisha a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Baisha říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Baisha (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Baisha a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Baisha

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Baisha: textový odkaz

satelitní mapu Baisha: obrázkový odkaz

satelitní mapu Baisha

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Baisha: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Baisha: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Baisha: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bhadrasana v oblasti Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  2. Emerald v oblasti Pike County, Mississippi, Spojené státy americké
  3. Chicklade v oblasti Wiltshire County, South West, England, Velká Británie
  4. Liabe v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  5. Kleinliebenau v oblasti Leipziger Land, Sachsen, Sachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.