3D mapa Liangjiang

Satelitní mapa Liangjiang

název bez diakritiky: Liangjiang
správní zařazení: Lipu, Guangxi, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 24° 38' 0" North, 110° 22' 0" East

Liangjiang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LiangjiangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Liangjiang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Liangjiang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lipu, Guangxi, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 38' 0" North, 110° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Liangjiang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Liangjiang

Hotely Liangjiang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Liangjiang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Liangjiang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Liangjiang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Liangjiang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Liangjiang

3D mapa Liangjiang v Google Earth

satelitní 3D mapa Liangjiang, Čína

3D mapa LiangjiangGoogle Earth – podívejte se na Liangjiang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Liangjiang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Liangjiang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Liangjiang, Čína v Google Earth »

Letiště Liangjiang a okolí

Letiště ve městě Liangjiang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Liangjiang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Liangjiang (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Liangjiang a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Liangjiang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Liangjiang: textový odkaz

satelitní mapu Liangjiang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Liangjiang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Liangjiang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Liangjiang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Liangjiang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Malaya Borshchevka v oblasti Arsenevskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko
  2. Moutembese v oblasti Mouyondzi, Bouenza, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Kalos Agros v oblasti Dhrama, Makedonia, Řecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.