3D mapa Hongqi Linchang

Satelitní mapa Hongqi Linchang

název bez diakritiky: Hongqi Linchang
správní zařazení: Hegang Shi, Heilongjiang, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 47° 26' 0" North, 130° 11' 0" East

Hongqi Linchang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hongqi LinchangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hongqi Linchang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hongqi Linchang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hegang Shi, Heilongjiang, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 26' 0" North, 130° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hongqi Linchang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hongqi Linchang

Hotely Hongqi Linchang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hongqi Linchang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hongqi Linchang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hongqi Linchang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hongqi Linchang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hongqi Linchang

3D mapa Hongqi Linchang v Google Earth

satelitní 3D mapa Hongqi Linchang, Čína

3D mapa Hongqi LinchangGoogle Earth – podívejte se na Hongqi Linchang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hongqi Linchang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hongqi Linchang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hongqi Linchang, Čína v Google Earth »

Letiště Hongqi Linchang a okolí

Letiště ve městě Hongqi Linchang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hongqi Linchang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hongqi Linchang (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hongqi Linchang a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hongqi Linchang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hongqi Linchang: textový odkaz

satelitní mapu Hongqi Linchang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hongqi Linchang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hongqi Linchang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hongqi Linchang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hongqi Linchang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Raffrey v oblasti Down, Northern Ireland, Northern Ireland, Velká Británie
  2. Keur Maoual v oblasti Thies, Senegal

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.