3D mapa Yongzhuang

Satelitní mapa Yongzhuang

název bez diakritiky: Yongzhuang
správní zařazení: Baoying, Jiangsu, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 33° 7' 30" North, 119° 18' 0" East

Yongzhuang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa YongzhuangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yongzhuang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yongzhuang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Baoying, Jiangsu, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 7' 30" North, 119° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yongzhuang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yongzhuang

Hotely Yongzhuang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yongzhuang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yongzhuang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yongzhuang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yongzhuang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yongzhuang

3D mapa Yongzhuang v Google Earth

satelitní 3D mapa Yongzhuang, Čína

3D mapa YongzhuangGoogle Earth – podívejte se na Yongzhuang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yongzhuang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yongzhuang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yongzhuang, Čína v Google Earth »

Letiště Yongzhuang a okolí

Letiště ve městě Yongzhuang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yongzhuang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yongzhuang (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yongzhuang a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yongzhuang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yongzhuang: textový odkaz

satelitní mapu Yongzhuang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yongzhuang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yongzhuang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yongzhuang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yongzhuang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Dios v oblasti Soriano, Uruguay
  2. Niaz Gul v oblasti Bannu, N.W.F.P., Pákistán
  3. Ban Khangvan v oblasti Kham, Xiangkhouang, Laos
  4. Holmfors v oblasti Skelleftea Kommun, Vasterbottens Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.