3D mapa Putuo

Satelitní mapa Putuo

název bez diakritiky: Putuo
správní zařazení: Shanghai Shiqu, Shanghai, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 31° 14' 12" North, 121° 25' 0" East

Putuo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PutuoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Putuo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Putuo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shanghai Shiqu, Shanghai, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 14' 12" North, 121° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Putuo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Putuo

Hotely Putuo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Putuo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Putuo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Putuo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Putuo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Putuo

3D mapa Putuo v Google Earth

satelitní 3D mapa Putuo, Čína

3D mapa PutuoGoogle Earth – podívejte se na Putuo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Putuo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Putuo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Putuo, Čína v Google Earth »

Letiště Putuo a okolí

Letiště ve městě Putuo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Putuo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Putuo (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Putuo a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Putuo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Putuo: textový odkaz

satelitní mapu Putuo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Putuo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Putuo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Putuo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Putuo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kikhanan v oblasti Zanjan, Írán
  2. Middlepoint v oblasti White County, Illinois, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.