3D mapa Xujiahui

Satelitní mapa Xujiahui

název bez diakritiky: Xujiahui
správní zařazení: Shanghai Shiqu, Shanghai, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 31° 11' 24" North, 121° 25' 55" East

Xujiahui a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa XujiahuiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xujiahui. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xujiahui, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shanghai Shiqu, Shanghai, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 31° 11' 24" North, 121° 25' 55" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xujiahui v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xujiahui

Hotely Xujiahui: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xujiahui: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xujiahui, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xujiahui Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xujiahui. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xujiahui

3D mapa Xujiahui v Google Earth

satelitní 3D mapa Xujiahui, Čína

3D mapa XujiahuiGoogle Earth – podívejte se na Xujiahui z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xujiahui dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xujiahui shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xujiahui, Čína v Google Earth »

Letiště Xujiahui a okolí

Letiště ve městě Xujiahui a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xujiahui říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xujiahui (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xujiahui a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xujiahui

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xujiahui: textový odkaz

satelitní mapu Xujiahui: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xujiahui

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xujiahui: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xujiahui: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xujiahui: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kpolea v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Boncheleh v oblasti Bakhtaran, Írán
  3. Huili v oblasti Taiyuan Shiqu, Shanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.