3D mapa Shengwang

Satelitní mapa Shengwang

název bez diakritiky: Shengwang
správní zařazení: Hongtong, Shanxi, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 36° 23' 0" North, 111° 46' 0" East

Shengwang a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShengwangVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shengwang. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shengwang, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hongtong, Shanxi, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 23' 0" North, 111° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shengwang v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shengwang

Hotely Shengwang: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shengwang: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shengwang, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shengwang Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shengwang. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shengwang

3D mapa Shengwang v Google Earth

satelitní 3D mapa Shengwang, Čína

3D mapa ShengwangGoogle Earth – podívejte se na Shengwang z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shengwang dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shengwang shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shengwang, Čína v Google Earth »

Letiště Shengwang a okolí

Letiště ve městě Shengwang a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shengwang říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shengwang (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shengwang a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shengwang

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shengwang: textový odkaz

satelitní mapu Shengwang: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shengwang

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shengwang: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shengwang: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shengwang: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jubaranadi v oblasti Madaripur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  2. Oguom v oblasti Centro Sur, Rovníková Guinea
  3. Tubungan v oblasti Iloilo, Region 6, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.