3D mapa Da Balbagai

Satelitní mapa Da Balbagai

název bez diakritiky: Da Balbagai
správní zařazení: Altay, Xinjiang Uygur, Čína, Asie
zeměpisná poloha: 47° 36' 0" North, 87° 53' 0" East

Da Balbagai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Da BalbagaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Da Balbagai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Da Balbagai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Altay, Xinjiang Uygur, Čína, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 47° 36' 0" North, 87° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Da Balbagai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Da Balbagai

Hotely Da Balbagai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Da Balbagai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Da Balbagai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Da Balbagai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Da Balbagai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Da Balbagai

3D mapa Da Balbagai v Google Earth

satelitní 3D mapa Da Balbagai, Čína

3D mapa Da BalbagaiGoogle Earth – podívejte se na Da Balbagai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Da Balbagai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Da Balbagai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Da Balbagai, Čína v Google Earth »

Letiště Da Balbagai a okolí

Letiště ve městě Da Balbagai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Da Balbagai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Da Balbagai (Čína)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Da Balbagai a celou oblast Čína. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Da Balbagai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Da Balbagai: textový odkaz

satelitní mapu Da Balbagai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Da Balbagai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Da Balbagai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Da Balbagai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Da Balbagai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oul n'Tamayoust v oblasti Errachidia, Centre Sud, Maroko
  2. Ghulam Shabbir v oblasti Khairpur, Sind, Pákistán
  3. Guinguelou v oblasti Koundara, Labe, Guinea
  4. Maloye Tulitovo v oblasti Parfinskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  5. Ga-Mashelane v oblasti Nebo, Northern Province, Jižní Afrika
  6. Saca Piedras v oblasti Matanzas, Kuba

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.