3D mapa Allinge

Satelitní mapa Allinge

název bez diakritiky: Allinge
správní zařazení: Dánsko, Evropa
zeměpisná poloha: 55° 16' 0" North, 14° 49' 0" East

Allinge a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AllingeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Allinge. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Allinge, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dánsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 16' 0" North, 14° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Allinge v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Allinge

Hotely Allinge: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Allinge: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Allinge, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Allinge Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Allinge. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Allinge

3D mapa Allinge v Google Earth

satelitní 3D mapa Allinge, Dánsko

3D mapa AllingeGoogle Earth – podívejte se na Allinge z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Allinge dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Allinge shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Allinge, Dánsko v Google Earth »

Letiště Allinge a okolí

Letiště ve městě Allinge a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Allinge říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Allinge (Dánsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Allinge a celou oblast Dánsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Allinge

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Allinge: textový odkaz

satelitní mapu Allinge: obrázkový odkaz

satelitní mapu Allinge

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Allinge: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Allinge: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Allinge: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Caracol v oblasti Monsenor Novel, Dominikánská republika
  2. Yavar v oblasti Takhar, Afghánistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.