3D mapa Lombo

Satelitní mapa Lombo

název bez diakritiky: Lombo
správní zařazení: Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 5° 47' 0" South, 14° 35' 0" East

Lombo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LomboVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lombo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lombo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 5° 47' 0" South, 14° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lombo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lombo

Hotely Lombo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lombo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lombo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lombo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lombo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lombo

3D mapa Lombo v Google Earth

satelitní 3D mapa Lombo, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa LomboGoogle Earth – podívejte se na Lombo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lombo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lombo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lombo, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Lombo a okolí

Letiště ve městě Lombo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lombo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lombo (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lombo a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lombo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lombo: textový odkaz

satelitní mapu Lombo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lombo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lombo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lombo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lombo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tizgui Ida Ou Baloul v oblasti Tata, Sud, Maroko
  2. Katukurunda v oblasti Western, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.