3D mapa Misana II

Satelitní mapa Misana II

název bez diakritiky: Misana II
správní zařazení: Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 4° 32' 18" South, 15° 10' 52" East

Misana II a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Misana IIVítejte na stránce věnované satelitní mapě Misana II. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Misana II, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bas-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 4° 32' 18" South, 15° 10' 52" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Misana II v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Misana II

Hotely Misana II: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Misana II: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Misana II, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Misana II Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Misana II. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Misana II

3D mapa Misana II v Google Earth

satelitní 3D mapa Misana II, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa Misana IIGoogle Earth – podívejte se na Misana II z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Misana II dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Misana II shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Misana II, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Misana II a okolí

Letiště ve městě Misana II a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Misana II říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Misana II (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Misana II a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Misana II

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Misana II: textový odkaz

satelitní mapu Misana II: obrázkový odkaz

satelitní mapu Misana II

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Misana II: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Misana II: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Misana II: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gorby v oblasti Parfinskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  2. Remolino v oblasti Minatitlan, Veracruz, Mexiko
  3. Meneque v oblasti Bubaque, Bolama, Guinea-Bissau
  4. Yefremo-Zykovo v oblasti Ponomarevskiy rayon, Orenburgskaya Oblast, Rusko
  5. Beimianhe v oblasti Jingyuan, Ningxia, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.