3D mapa Bokondo

Satelitní mapa Bokondo

název bez diakritiky: Bokondo
správní zařazení: Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 1° 11' 0" North, 23° 48' 0" East

Bokondo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BokondoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bokondo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bokondo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 11' 0" North, 23° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bokondo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bokondo

Hotely Bokondo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bokondo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bokondo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bokondo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bokondo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bokondo

3D mapa Bokondo v Google Earth

satelitní 3D mapa Bokondo, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa BokondoGoogle Earth – podívejte se na Bokondo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bokondo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bokondo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bokondo, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Bokondo a okolí

Letiště ve městě Bokondo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bokondo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bokondo (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bokondo a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bokondo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bokondo: textový odkaz

satelitní mapu Bokondo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bokondo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bokondo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bokondo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bokondo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Proszowki v oblasti Bochnia, Malopolske, Polsko
  2. Veselicko v oblasti Olomouc, Olomoucký kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.