3D mapa Kita

Satelitní mapa Kita

název bez diakritiky: Kita
správní zařazení: Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 6° 1' 0" South, 25° 59' 0" East

Kita a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KitaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kita. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kita, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kasai-Oriental, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 1' 0" South, 25° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kita v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kita

Hotely Kita: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kita: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kita, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kita Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kita. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kita

3D mapa Kita v Google Earth

satelitní 3D mapa Kita, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa KitaGoogle Earth – podívejte se na Kita z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kita dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kita shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kita, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Kita a okolí

Letiště ve městě Kita a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kita říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kita (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kita a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kita

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kita: textový odkaz

satelitní mapu Kita: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kita

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kita: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kita: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kita: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gres v oblasti Pontevedra, Galicia, Španělsko
  2. Htangtum v oblasti Paletwa, Chin, Barma
  3. Bol'shiye Belevichi v oblasti Mahilyow, Bělorusko
  4. Kharki v oblasti Kurram, F.a.T.a., Pákistán
  5. Jihuacora v oblasti Pacajes, La Paz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.