3D mapa Mulumbu Mwanze

Satelitní mapa Mulumbu Mwanze

název bez diakritiky: Mulumbu Mwanze
správní zařazení: Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair), Afrika
zeměpisná poloha: 9° 59' 0" South, 25° 59' 0" East

Mulumbu Mwanze a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mulumbu MwanzeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mulumbu Mwanze. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mulumbu Mwanze, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shaba, Demokratická republika Kongo (Zair), přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 59' 0" South, 25° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mulumbu Mwanze v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mulumbu Mwanze

Hotely Mulumbu Mwanze: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mulumbu Mwanze: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mulumbu Mwanze, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mulumbu Mwanze Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mulumbu Mwanze. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mulumbu Mwanze

3D mapa Mulumbu Mwanze v Google Earth

satelitní 3D mapa Mulumbu Mwanze, Demokratická republika Kongo (Zair)

3D mapa Mulumbu MwanzeGoogle Earth – podívejte se na Mulumbu Mwanze z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mulumbu Mwanze dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mulumbu Mwanze shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mulumbu Mwanze, Demokratická republika Kongo (Zair) v Google Earth »

Letiště Mulumbu Mwanze a okolí

Letiště ve městě Mulumbu Mwanze a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mulumbu Mwanze říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mulumbu Mwanze (Demokratická republika Kongo (Zair))

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mulumbu Mwanze a celou oblast Demokratická republika Kongo (Zair). Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mulumbu Mwanze

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mulumbu Mwanze: textový odkaz

satelitní mapu Mulumbu Mwanze: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mulumbu Mwanze

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mulumbu Mwanze: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mulumbu Mwanze: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mulumbu Mwanze: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dafeng v oblasti Wen Xian, Henan, Čína
  2. Sinp'o-ri v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.