3D mapa Arroyo Prieto

Satelitní mapa Arroyo Prieto

název bez diakritiky: Arroyo Prieto
správní zařazení: Dajabon, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 32' 0" North, 71° 38' 0" West

Arroyo Prieto a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Arroyo PrietoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Arroyo Prieto. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Arroyo Prieto, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dajabon, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 32' 0" North, 71° 38' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Arroyo Prieto v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Arroyo Prieto

Hotely Arroyo Prieto: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Arroyo Prieto: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Arroyo Prieto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Arroyo Prieto Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Arroyo Prieto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Arroyo Prieto

3D mapa Arroyo Prieto v Google Earth

satelitní 3D mapa Arroyo Prieto, Dominikánská republika

3D mapa Arroyo PrietoGoogle Earth – podívejte se na Arroyo Prieto z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Arroyo Prieto dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Arroyo Prieto shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Arroyo Prieto, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Arroyo Prieto a okolí

Letiště ve městě Arroyo Prieto a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Arroyo Prieto říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Arroyo Prieto (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Arroyo Prieto a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Arroyo Prieto

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Arroyo Prieto: textový odkaz

satelitní mapu Arroyo Prieto: obrázkový odkaz

satelitní mapu Arroyo Prieto

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Arroyo Prieto: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Arroyo Prieto: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Arroyo Prieto: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Miveh Rud v oblasti East Azarbayejan, Írán
  2. Gaziler v oblasti Kayseri, Turecko
  3. Brzozki Tatary v oblasti Wysokie Mazowieckie, Podlaskie, Polsko
  4. Rahala v oblasti Varinais-Suomi, Lansi-Suomi, Finsko
  5. Altham v oblasti Lancashire County, North West, England, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.