3D mapa Capotillo

Satelitní mapa Capotillo

název bez diakritiky: Capotillo
správní zařazení: Dajabon, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 25' 0" North, 71° 40' 0" West

Capotillo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CapotilloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Capotillo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Capotillo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dajabon, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 25' 0" North, 71° 40' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Capotillo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Capotillo

Hotely Capotillo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Capotillo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Capotillo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Capotillo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Capotillo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Capotillo

3D mapa Capotillo v Google Earth

satelitní 3D mapa Capotillo, Dominikánská republika

3D mapa CapotilloGoogle Earth – podívejte se na Capotillo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Capotillo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Capotillo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Capotillo, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Capotillo a okolí

Letiště ve městě Capotillo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Capotillo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Capotillo (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Capotillo a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Capotillo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Capotillo: textový odkaz

satelitní mapu Capotillo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Capotillo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Capotillo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Capotillo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Capotillo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Megali Gotista v oblasti Ioannina, Ipiros, Řecko
  2. Ermua v oblasti Viscaya, Pais Vasco, Španělsko
  3. Harischar v oblasti Lakshmipur Zl, Chittagong Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.