3D mapa Tierra Sucia

Satelitní mapa Tierra Sucia

název bez diakritiky: Tierra Sucia
správní zařazení: Dajabon, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 18' 0" North, 71° 39' 0" West

Tierra Sucia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tierra SuciaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tierra Sucia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tierra Sucia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dajabon, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 18' 0" North, 71° 39' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tierra Sucia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tierra Sucia

Hotely Tierra Sucia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tierra Sucia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tierra Sucia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tierra Sucia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tierra Sucia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tierra Sucia

3D mapa Tierra Sucia v Google Earth

satelitní 3D mapa Tierra Sucia, Dominikánská republika

3D mapa Tierra SuciaGoogle Earth – podívejte se na Tierra Sucia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tierra Sucia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tierra Sucia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tierra Sucia, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Tierra Sucia a okolí

Letiště ve městě Tierra Sucia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tierra Sucia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tierra Sucia (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tierra Sucia a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tierra Sucia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tierra Sucia: textový odkaz

satelitní mapu Tierra Sucia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tierra Sucia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tierra Sucia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tierra Sucia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tierra Sucia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cambangela v oblasti Benguela, Benguela, Angola
  2. Zlata v oblasti Teleorman, Rumunsko
  3. La Soledad v oblasti Lander, Miranda, Venezuela
  4. Shimbek v oblasti Tonkolili, Northern, Sierra Leone
  5. Guadalupito v oblasti Villa de Guadalupe, San Luis Potosi, Mexiko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.