3D mapa Vara de Vaca

Satelitní mapa Vara de Vaca

název bez diakritiky: Vara de Vaca
správní zařazení: Dajabon, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 22' 0" North, 71° 41' 0" West

Vara de Vaca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vara de VacaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vara de Vaca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vara de Vaca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dajabon, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 22' 0" North, 71° 41' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vara de Vaca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vara de Vaca

Hotely Vara de Vaca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vara de Vaca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vara de Vaca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vara de Vaca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vara de Vaca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vara de Vaca

3D mapa Vara de Vaca v Google Earth

satelitní 3D mapa Vara de Vaca, Dominikánská republika

3D mapa Vara de VacaGoogle Earth – podívejte se na Vara de Vaca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vara de Vaca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vara de Vaca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vara de Vaca, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Vara de Vaca a okolí

Letiště ve městě Vara de Vaca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vara de Vaca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vara de Vaca (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vara de Vaca a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vara de Vaca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vara de Vaca: textový odkaz

satelitní mapu Vara de Vaca: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vara de Vaca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vara de Vaca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vara de Vaca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vara de Vaca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. `Azizollah Qeshlaq v oblasti East Azarbayejan, Írán
  2. Ch'on-ch'on v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Mount Zion (historical) v oblasti Lowndes County, Mississippi, Spojené státy americké
  4. Caydogan v oblasti Yozgat, Turecko
  5. Hovgard v oblasti Uusimaa, Etela-Suomi, Finsko
  6. Dan Gada v oblasti Bagwai, Kano, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.