3D mapa Avedaño

Satelitní mapa Avedaño

název bez diakritiky: Avedano
správní zařazení: Distrito Nacional, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 29' 0" North, 70° 4' 0" West

Avedaño a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AvedanoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Avedaño. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Avedano, administrativně je místo zařazeno do oblasti Distrito Nacional, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 29' 0" North, 70° 4' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Avedaño v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Avedaño

Hotely Avedaño: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Avedaño: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Avedaño, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Avedaño Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Avedaño. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Avedaño

3D mapa Avedaño v Google Earth

satelitní 3D mapa Avedaño, Dominikánská republika

3D mapa AvedañoGoogle Earth – podívejte se na Avedaño z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Avedaño dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Avedaño shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Avedaño, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Avedaño a okolí

Letiště ve městě Avedaño a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Avedaño říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Avedaño (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Avedaño a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Avedaño

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Avedaño: textový odkaz

satelitní mapu Avedaño: obrázkový odkaz

satelitní mapu Avedaño

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Avedaño: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Avedaño: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Avedaño: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yamno-Seleznevo v oblasti Leninskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko
  2. Luchkino v oblasti Peremyshlskiy rayon, Kaluzhskaya Oblast, Rusko
  3. Holdenhurst v oblasti Dorset County, South West, England, Velká Británie
  4. Laki Pyzdrskie v oblasti Wrzesnia, Wielkopolskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.