3D mapa Los Peralejos

Satelitní mapa Los Peralejos

název bez diakritiky: Los Peralejos
správní zařazení: Distrito Nacional, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 37' 0" North, 70° 0' 0" West

Los Peralejos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Los PeralejosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Los Peralejos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Los Peralejos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Distrito Nacional, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 37' 0" North, 70° 0' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Los Peralejos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Los Peralejos

Hotely Los Peralejos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Los Peralejos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Los Peralejos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Los Peralejos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Los Peralejos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Los Peralejos

3D mapa Los Peralejos v Google Earth

satelitní 3D mapa Los Peralejos, Dominikánská republika

3D mapa Los PeralejosGoogle Earth – podívejte se na Los Peralejos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Los Peralejos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Los Peralejos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Los Peralejos, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Los Peralejos a okolí

Letiště ve městě Los Peralejos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Los Peralejos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Los Peralejos (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Los Peralejos a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Los Peralejos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Los Peralejos: textový odkaz

satelitní mapu Los Peralejos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Los Peralejos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Los Peralejos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Peralejos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Los Peralejos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Kei v oblasti Yen Son, Tuyen Quang, Vietnam
  2. P'yongsan-ni v oblasti Yanggang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Clifton Park Village v oblasti Montgomery County, Maryland, Spojené státy americké
  4. Rancanangka v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.