3D mapa Chucho Uno

Satelitní mapa Chucho Uno

název bez diakritiky: Chucho Uno
správní zařazení: Hato Major, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 43' 0" North, 69° 25' 0" West

Chucho Uno a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chucho UnoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chucho Uno. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chucho Uno, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hato Major, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 43' 0" North, 69° 25' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chucho Uno v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chucho Uno

Hotely Chucho Uno: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chucho Uno: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chucho Uno, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chucho Uno Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chucho Uno. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chucho Uno

3D mapa Chucho Uno v Google Earth

satelitní 3D mapa Chucho Uno, Dominikánská republika

3D mapa Chucho UnoGoogle Earth – podívejte se na Chucho Uno z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chucho Uno dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chucho Uno shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chucho Uno, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště Chucho Uno a okolí

Letiště ve městě Chucho Uno a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chucho Uno říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chucho Uno (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chucho Uno a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chucho Uno

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chucho Uno: textový odkaz

satelitní mapu Chucho Uno: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chucho Uno

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chucho Uno: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chucho Uno: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chucho Uno: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sagye-ri v oblasti Cheju-Do, Korejská republika
  2. Otal v oblasti Huesca, Aragon, Španělsko
  3. Ascstraat v oblasti Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie
  4. Uppi v oblasti Sargodha, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.