3D mapa El Jobo

Satelitní mapa El Jobo

název bez diakritiky: El Jobo
správní zařazení: La Altagracia, Dominikánská republika, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 18° 48' 0" North, 68° 42' 0" West

El Jobo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El JoboVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Jobo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Jobo, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Altagracia, Dominikánská republika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 48' 0" North, 68° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Jobo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Jobo

Hotely El Jobo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Jobo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Jobo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Jobo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Jobo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Jobo

3D mapa El Jobo v Google Earth

satelitní 3D mapa El Jobo, Dominikánská republika

3D mapa El JoboGoogle Earth – podívejte se na El Jobo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Jobo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Jobo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Jobo, Dominikánská republika v Google Earth »

Letiště El Jobo a okolí

Letiště ve městě El Jobo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Jobo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Jobo (Dominikánská republika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Jobo a celou oblast Dominikánská republika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Jobo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Jobo: textový odkaz

satelitní mapu El Jobo: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Jobo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Jobo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Jobo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Jobo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bane v oblasti Lebanon, Libanon
  2. Yalankie v oblasti Kissidougou, Nzerekore, Guinea
  3. Campos v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko
  4. Lebosende v oblasti Orense, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.